Magazyn przeładunkowy Raben pod Budapesztem

18 czerwca 2012, 12:10

W maju 2012 roku zakończono budowę nowego magazynu przeładunkowego Raben w Dunaharaszti, nieopodal Budapesztu. Daje on 4 104 mkw. powierzchni przeznaczonej do operacji cross-dockowych, a 42 doki przeładunkowe usprawniają operacje załadunku i rozładunku towarów.

– „Nowy cross-dock umożliwi jeszcze lepsze reagowanie na wymagania nowoczesnej dystrybucji, tzn. bardziej efektywne i szybsze rozładowywanie pojazdów dzięki wydajnemu i nowoczesnemu systemowi zarządzania magazynem. Tak duża ilość doków przeładunkowych ma na celu usprawnienie naszej pracy poprzez równoległy załadunek i rozładunek większej ilości pojazdów” – mówi Szabolcs Czifrik, Dyrektor Raben Trans European Hungary Kft. – „Warto również wspomnieć, że w najbliższych latach możemy się spodziewać kolejnych inwestycji Grupy na terenie Węgier” – dodaje Czifrik.

Przy budynku magazynu, na powierzchni 8 683 m2, znajdują się parking oraz drogi wewnętrzne, a cały teren obiektu jest objęty nowoczesnym systemem ochrony wyposażonym w kamery przemysłowe, co zwiększy bezpieczeństwo przesyłek.

Po przejęciu firmy Wincanton na terenie Węgier w 2011 r. oraz ukończeniu magazynu przeładunkowego w Dunaharaszti, właśnie tutaj mieści się centrala węgierskiej spółki.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!