Opony do maszyn budowlanych od Seha w Autos

23 listopada 2021, 21:09

Do oferty opon dostępnych w Autos dołączają opony od tureckiego producenta SEHA. Oferta skierowana jest do maszyn budowlanych.

Seha to firma działająca na rynku oponiarskim od ponad 30 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu ogumienia do maszyn takich marek jak: LIEBHERR, CAT, VOLVO, KOMATSU czy JCB. Jednocześnie łączy dobrą jakość z atrakcyjną ceną.

Produkty, które trafiły do oferty Autos, to bezdętkowe opony przemysłowe. Charakteryzują się wieloma ważnymi aspektami, m. in. wyjątkowo wytrzymałą budową oraz zastosowanym nowoczesnym karkasie. Są to bardzo istotne właściwości, jeżeli chodzi o pracę w trudnych warunkach, a w takich niewątpliwie pracują różnego rodzaju maszyny budowlane. Dodatkowo dzięki podwyższonemu i poszerzonemu bieżnikowi zwiększone są możliwości trakcyjne i samoczyszczące. Opony produkowane są ze specjalnej mieszanki gumy, która zapobiega ścieraniu się bieżnika.

W sprawie szczegółów oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem Autos.

Opony marki SEHA dedykowane do koparek, koparko–ładowarek lub innych maszyn budowlanych, oferowane w naszej sieci dostępne są różnych opcjach:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!