Najlepszy serwis Scanii to…

2 lipca 2012, 13:43

23 czerwca 2012 okazało się, który z zespołów mechaników Scania w Polsce jest najlepszy. W serwisie Scania w Nadarzynie zmierzyło się pięć najlepszych z 28 grup składających się z mechaników i doradców serwisowych na co dzień pracujących w serwisach Scania w całej Polsce, które wzięły udział w konkursie Scania Top Team Young.

Główną nagrodą, którą zdobył zespół „Krakusy” z serwisu Scania Polska w Krakowie jest wyjazd do fabryki Scania w szwedzkim Södertälje. Kolejne miejsca zajęli: ”Poznań Team” z serwisu Scania Polska w Poznaniu (2. miejsce) i ”Szczecin” z serwisu Scania Polska w Szczecinie (3. miejsce).

– „Naszym głównym założeniem podczas organizacji konkursu Top Team Young było zachęcenie szczególnie młodych pracowników serwisowych do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji. Poziom prezentowanych podczas konkursu umiejętności po raz kolejny utwierdził nas w przekonaniu, że pojazdy naszych klientów są w najlepszych rękach” – powiedział Leszek Czapski Dyrektor Regionalny Scania Academy Polska.

Konkurs Top Team Young jest nową formą konkursu Scania Top Team, którego historia sięga końca lat 80-tych ubiegłego wieku. Konkurs ma charakter międzynarodowy i organizowany jest wśród zespołów globalnej sieci serwisowej Scania. Zadaniem uczestników jest wykazanie się jak najwyższymi umiejętnościami z zakresu obsługi serwisowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!