MotoInnowacje 2012 – zgłoś swój produkt!

2 lipca 2012, 14:38

Jeszcze do 31 lipca 2012 r. przyjmujemy zgłoszenia najbardziej innowacyjnych produktów i najbardziej innowacyjnego wyposażenia warsztatowego do drugiej edycji konkursu MotoInnowacje. Później czytelnicy portali TruckFocus.pl, MotoFocus.pl oraz goście 12. Targów Inter Cars wybiorą najlepsze z nich. Ostateczne rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi podczas Targów.

MotoInnowacje 2012 to szansa dla producentów na atrakcyjny sposób zaprezentowania swoich najciekawszych produktów – zarówno przed Targami Inter Cars, na dedykowanych podstronach portali MotoFocus.pl i TruckFocus.pl, jak również podczas samej imprezy, która odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2012 r. na Lotnisku Bemowo.

Poprzednia edycja konkursu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem podczas Targów Inter Cars. W trakcie ich trwania oddano blisko 6,5 tysiąca głosów, a finał zebrał pod sceną wielu gości Targów. O tym, które urządzenia wybrali goście 11. Targów, można przeczytać klikając w ten link.

Przebieg konkursu

Zgłoszenia

Podobnie jak przed rokiem, każdy producent, który będzie posiadał stoisko na 12 Targach, może zgłosić po jednym produkcie z kategorii:

  • Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
  • Wyposażenie (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe).
     

Mogą to być rozwiązania dla samochodów osobowych albo ciężarówek, jednak jeden producent może zgłosić tylko jeden produkt i jeden element wyposażenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca 2012 r.

Etap pierwszy – głosowanie Czytelników

Od 31 lipca do 24 sierpnia czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie zgłoszone w terminie. Te, które wskaże największa liczba czytelników, przejdą do drugiego etapu konkursu.

Wielki finał podczas Targów Inter Cars

Goście 12. Targów Inter Cars będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i narzędzia zakwalifikowane do finału. Głosowanie będzie możliwe na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u hostess MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie konkursu MotoInnowacje 2012.

Nagrody

Oprócz prestiżowego wyróżnienia MotoInnowacja 2012, producenci zostaną nagrodzeni voucherami na reklamę w portalach MotoFocus/TruckFocus, za zajęcie poszczególnych trzech miejsc w obu kategoriach. Także głosujący na MotoInnowacje mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. W 2011 roku Pan Sebastian Czuwał, właściciel firmy Sebocar ze Szczecina, wygrał mobilny tester zawieszenia febi.

Warunki uczestnictwa

Każdy z wystawców 12. Targów Inter Cars może zgłosić po jednym produkcie w każdej z kategorii, za pośrednictwem zamieszczonego niżej formularza. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Dla wystawców 12. Targów Inter Cars udział w konkursie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich produktów!

Ewentualne pytania związane z konkursem można zadawać poprzez e-mail: redakcja@motofocus.pl

Formularz zgłoszeniowy

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!