Aravi team zbliża się do tytułu mistrza Francji

23 lipca 2012, 10:25

Sukces zespołu Aravi Team, dzięki trzem zwycięstwom Lionela Montagne w Renault Premium w trzecim etapie Pucharu Francji wróży piękny koniec sezonu dla producenta i jego ekipy.

7 i 8 lipca na torze w Magny-Cours, Lionel Montagne, kierowca  Aravi Team, obecny Mistrz Pucharu Francji w wyścigach pojazdów ciężarowych zaliczył najlepszy występ tego sezonu wygrywając trzy z czterech wyścigów. Montagne wspiera cała drużyna, która ma jasno wytyczony cel: zdobycie Pucharu Francji 2012. Z pewnością w realizacji tego planu pomocne będzie Renault Premium, które w tym roku zostało jeszcze bardziej udoskonalone i uzyskało całkiem nowy wygląd.

Dzięki zgromadzonym w ubiegły weekend punktom Lionel Montagne stanął na czele rankingu Pucharu Francji. Ostateczna walka o tytuł rozegra się na ostatnim spotkaniu sezonu 7 i 8 października na torze w Le Mans. Zapowiada się naprawdę pasjonujące widowisko.

Renault Trucks przygotowało z tej okazji dla wszystkich fanów Truck Racing specjalne prezentacje. 250 zaproszonych klientów mogło z bliska podziwiać pojazdy z limitowanych serii francuskiego producenta. 20 właścicieli pojazdów Renault przejechało na czele parady otwierającej imprezę. Wśród udekorowanych pojazdów znalazły się takie jak Magnum Vega, Magnum Route 66, Magnum Cape to Cape, Magnum Legend oraz Premium Truck Racing, które pełniło także rolę Pace Trucka przed każdym z wyścigów.

Entuzjaści marki Renault mogli również podziwiać pojazdy Premium Selection, wchodzące w skład specjalnej oferty pojazdów używanych, a także udekorowane w barwach francuskich Premium Route.

Podaczas kolejnych wyścigów Pucharu Francji, które odbędą się na torze w Le Mans, Renault Trucks będzie mocno kibicować Aravi Team, a dla wszystkich fanów Truck Racing przygotuje wiele atrakcji.,

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!