Na scenie Inter Cars Motor Show

2 sierpnia 2012, 12:04

Towarzysząca 12. Targom Inter Cars impreza to nie tylko mistrzowie kierownicy z Polski i zagranicy, ale także wybitni muzycy, którzy będą uzupełnieniem atrakcji odbywających się na płycie Lotniska Bemowo. Goście usłyszą na żywo takich artystów, jak Brodka czy Maja Kleszcz & Incarnations.

W sobotę na scenie pojawią się takie gwiazdy, jak Mrozu, Maja Kleszcz & Incarnations, oraz June, zaś w niedzielę – Fox, KaCeZet oraz Brodka, która będzie zwieńczeniem całego wydarzenia. O muzyczną oprawę imprezy zadba DJ Cent.

To wielkie motoryzacyjne widowisko zostanie wzbogacone o wyjątkowe pokazy typu Drag Show. Kliknij w link, by dowiedzieć się o nich więcej.

W trakcie dwudniowych pokazów widzowie będą mogli odczuć na własnej skórze emocje związane z niepowtarzalną dawką mocy i adrenaliny sportu samochodowego, ale także spędzić miło czas wraz z przyjaciółmi i najbliższymi. Wokół areny zostaną zbudowane trybuny, które umożliwią odwiedzającym oglądanie pokazów w wygodnych warunkach i bardzo dobrej widoczności. Na terenie lotniska powstaną także inne atrakcje dla odwiedzających.

A tak wyglądały motoryzacyjne popisy podczas poprzednich edycji Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania stron www.intercarsmotorshow.pl oraz www.12targi.intercars.com.pl, ponieważ będą stale aktualizowane i będą pojawiać się na nich coraz to nowsze informacje, ciekawostki oraz atrakcyjne konkursy.

 

12 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego

31.08-02.09 2012

 

Inter Cars Motor Show

01-02.09 2012

Warszawa, Lotnisko Bemowo, wjazd od ulicy Piastów Śląskich
 


Organizatorzy: 

Sponsorzy:

Partnerzy: 

Bilety dostępne w punktach Ticketpro oraz na stronie www.ticketpro.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.11.35.*, 3 sierpnia 2012, 0:03 0 0

byłem raz .tłumy pijanych gości szukających czegoś za darmo.żenada

Odpowiedz

82.210.249.*, 7 sierpnia 2012, 8:40 0 0

jaki kraj takie tłumy, co sie dziwisz..

Odpowiedz