Dział Ciężarowy podczas 12. Targów Inter Cars

, 13 sierpnia 2012, 11:29

Podczas Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów nie może zabraknąć ekspozycji Działu Ciężarowego Inter Cars. Obok stoiska i naczep Feber stanie pojazd szkoleniowy MAN TGA, ShowCar z mobilną salą konferencyjną. Będą tam również kompetentni specjaliści odpowiedzialni za sprzedaż części do pojazdów ciężarowych oraz za nowości w asortymencie części do skrzyń biegów, a także towary skierowane na rynek AGRO.

Szkoleniowy MAN TGA
Szkoleniowy MAN TGA

Dwa razy dziennie (1 i 2 września 2012 r.), o godz. 11:00 i 13:30 w mobilnej sali konferencyjnej ShowCar prowadzone będą prezentacje szkoleń technicznych dla warsztatów ciężarowych z zakresu pneumatyki, elektryki, układów sterowania oraz układów przeniesienia napędu.

Pracownicy Inter Cars będą służyć pomocą w zakresie doboru części oraz innych profesjonalnych porad w zakresie swoich kompetencji.

ShowCar
ShowCar

Szkoleniowcy zapoznają gości z programem szkoleń i przedstawią poruszane zagadnienia. Będzie to również okazja do wzięcia udziału w losowaniu kuponów rabatowych na szkolenia. Przygotowano nawet 50-procentowe rabaty i promocje na szkolenia ciężarowe Inter Cars.

Na stoisku dostępne będą też informacje na temat programu IC TECHNIKA TRUCK, programów wsparcia dedykowanych warsztatom ciężarowym oraz warunków przystąpienia do sieci Q-Service Truck.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania stron www.intercarsmotorshow.pl oraz www.12targi.intercars.com.pl, ponieważ będą stale aktualizowane i będą pojawiać się na nich coraz to nowsze informacje, ciekawostki oraz atrakcyjne konkursy.

 

12 Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów

31.08-02.09 2012
Warszawa, Lotnisko Bemowo, wjazd od ulicy Piastów Śląskich


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!