Nowe modele VW na IAA 2012

7 września 2012, 14:04

Na najważniejszych europejskich targach samochodów użytkowych, które odbędą się w dniach od 18 do 27 września 2012 w Hanowerze, marka Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawi swoją ofertę lekkich samochodów użytkowych w wielu różnych wariantach. Najważniejszymi punktami w tym roku są kwestie związane z BlueMotion Technology, samochody z napędem na wszystkie koła oraz różnorodne rozwiązania specjalnych zabudów na bazie wszystkich czterech serii modeli.

Volkswagen Samochody Użytkowe zajmuje w tym roku ponad 10.000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, na której zaprezentowanych zostanie prawie 120 samochodów. Na stoisku targowym w hali 12, na powierzchni 4528 metrów kwadratowych wystawionych zostanie 31 samochodów przeznaczonych do różnych zadań. Oprócz modeli do jazd próbnych, znajdujących się w pobliżu pawilonu 35,  zaprezentowane zostaną 63 samochody z różnymi rozwiązaniami zabudowyThink Blue i eT!. 

Podczas IAA najoszczędniejsze warianty ze wszystkich serii modeli wystawione będą w specjalnej strefie. Zaprezentowany zostanie również prototyp samochodu elektrycznego – eT!. Wersja ta jest przeznaczona głównie dla firm kurierskich. Ma  pokazać jak może wyglądać przyszłość lekkich samochodów dostawczych. eT! prezentuje osiągalny obecnie poziom technologiczny dla samochodów elektrycznych, wykorzystywanych do celów firmowych. Szczególnie interesująca jest możliwość samodzielnego, półautomatycznego poruszania się samochodu w mieście 

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!