Paccar Financial w Polsce

, 17 września 2012, 12:23

Od września 2012 roku na terenie Polski dostępne są usługi finansowe Paccar Financial, realizowane poprzez autoryzowaną sieć dealerów firmy DAF. Spółka Paccar Financial to jedna z największych firm finansowych zajmujących się branżą transportową.

Paccar Financial Polska oferuje swoim klientom szeroki pakiet usług, związanych z finansowaniem nowych pojazdów DAF. Poza różnymi opcjami leasingu (z lub bez wartości rezydualnej) w ofercie dostępne są również między innymi usługi związane z podatkami drogowymi, ubezpieczeniami, itp.

Gama produktów finansowych Paccar Financial Polska obejmuje:

  • Leasing finansowy
  • Leasing operacyjny
  • Ubezpieczenie OC/AC
  • Podatek drogowy
     

Paccar Financial oferuje korzyści na dwa sposoby. Z jednej strony, klient jest obsługiwany lokalnie przez pracowników, a z drugiej korzysta z globalnej sieci, która oferuje paneuropejskie rozwiązania gwarantowane dzięki wysokiej ocenie finansowej.

Paccar Financial jest częścią firmy Paccar Inc. – jednego z największych producentów pojazdów ciężarowych na świecie, do której należy DAF Trucks. Dziś w globalnym portfelu zasobów Paccar Financial Europe znajduje się ponad 39 000 ciężarówek i przyczep/naczep o całkowitej wartości aktywów ponad 1,8 miliardów euro.

 

(ak)

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!