Alcoa przystąpiła do Międzynarodowej Karty Zrównoważonego Rozwoju Transportu Publicznego

, 20 września 2012, 15:14

Alcoa Wheels and Transportation Products przystąpiła do Karty Zrównoważonego Rozwoju Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Publicznego. Prezes AWTP Tim Myers oraz sekretarz generalny UITP Alain Flausch, podpisali Kartę Zrównoważonego Rozwoju UITP w trakcie konferencji prasowej, mającej miejsce podczas 64 Wystawy Pojazdów Użytkowych w Hanowerze.

Alcoa jest bardzo dumna z przystąpienia do Karty Zrównoważonego Rozwoju UITP, ponieważ fakt ten podkreśla nasze zaangażowanie w ideę zrównoważonego rozwoju i dążenie do ekologicznej doskonałości, jednocześnie pomaga nam to w propagowaniu tych wartości w przemyśle transportowym”– powiedzia łTim Myers, prezes Alcoa Wheels and Transportation Products.  

Alcoa jest członkiem UITP od 2009 roku. Kartę Zrównoważonego Rozwoju stworzono specjalnie z myślą o podniesieniu poziomu świadomości w zakresie zrównoważonego rozwoju w sektorze transportu publicznego. Ponad 150 sygnatariuszy Karty na całym świecie zobowiązało się monitorować, składać raporty dotyczące własnych osiągnięć w zakresie zrównoważonego rozwoju i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi członkami.

Alcoa przedstawia swoje nowe produkty 

Producent zaprezentuje na targach IAA 4 nowe felgi ze swojej oferty, są doskonałym rozwiązaniem dla ciężarówek, przyczep oraz naczep.

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!