Nowa akcja promocyjna Autos

, 1 października 2012, 10:12

1 października w sieci Autos rozpoczyna się konkurs „Autostrada. Najszybsza droga do super nagród!”. Kupując produkty danej marki można stać się posiadaczem cennych nagród.

Zakupy w sieci Autos premiowane są punktami, które będzie można wymienić na nagrody. Każda wydana złotówka netto na produkty partnerów promocji nagradzana będzie 1 punktem w programie. Dodatkowo klient, który zarejestruje się w programie i osiągnie najwyższy obrót w trakcie trwania konkursu otrzyma laptop Samsung. 

Aby otrzymać punkty za zakupy wybranej marki i stanąć przed szansą zdobycia nagród, wystarczy zrealizować minimalny miesięczny obrót netto dla: 

 

ATP  2000 zł netto
BOSCH 2500 zł netto
FOMAR   700 zł  netto
FRISTOM   500 zł  netto
MONROE 700 zł  netto
BLACKTECH 1000 zł netto
HENGST 1500 zł netto

 

Katalog nagród zawiera 1000 produktów w takich kategoriach jak: sprzęt RTV i AGD, komputery i multimedia, fotografia i kamery, telefony komórkowe, dom i ogród, dla dziecka, podróże, sport i turystyka, perfumy i kosmetyki, przeżycia, relax & spa, motoryzacja i inne.

Promocja trwa od 1 października do 31 grudnia 2012 roku. W trakcie trwania akcji możliwe będzie zdobycie dodatkowych punktów. Informacje o aktualnych tygodniowych akcjach promocyjnych na wybrane produkty będą przesyłane wiadomościami e-mail. 

By wziąć udział w programie, należy zgłosić się do swojego sprzedawcy Autos. Drogą mailową przesyłany zostanie login i hasło do osobistego konta na stronie dedykowanej akcji: www.autostrada.autos.com.pl.

 

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!