Fiege z nagrodą za najlepszą jakość w logistyce produktów farmaceutycznych

9 października 2012, 14:21

28 września, podczas uroczystej Gali Finałowej, Fiege Sp. z o.o. otrzymała tytuł Laureata oraz Złote Godło Programu Najwyższa Jakość Quality International 2012 w kategorii QI services – za obsługę produktów farmaceutycznych. Nagroda przyznawana jest przez kapitułę Programu Najwyższa Jakość QI 2012, realizowanego pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Celem konkursu jest zwiększanie konkurencyjności polskich instytucji, producentów i usługodawców na rynkach europejskich i światowych. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.

„Nagroda Najwyższa Jakość QI w kategorii usługa to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. Obsługa logistyczna produktów farmaceutycznych wiąże się ze spełnianiem niezwykle restrykcyjnych wymagań oraz przestrzeganiem ściśle określonych procedur w celu zapewnienia bezpieczeństwa powierzonym nam produktom. Przyznane nam wyróżnienie potwierdza utrzymywanie przez FIEGE wysokich standardów pracy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.” – mówi Piotr Kohmann, Dyrektor Generalny Fiege Sp. z o.o.

W czasie odbierania nagrody Andrzej Wątrobiński, Dyrektor personalny FIEGE w Europie Południowej i Wschodniej powiedział: „Nagroda jest wyrazem uznania dla całego zespołu Fiege i stanowi uhonorowanie wieloletniej pracy wszystkich pracowników, dla których najwyższa jakość usług jest podstawą w codziennej pracy”.

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!