Dwudziestolecie DKV Euro Service w Polsce

19 października 2012, 10:43

4 tysiące klientów, 125 tysięcy wydanych kart paliwowych, ponad 3400 stacji paliw – te liczby podsumowują 20 lat działalności DKV Euro Service w Polsce. Na początku października firma świętowała swój jubileusz.

Bal rocznicowy DKV i nagrody dla przewoźników

20-lecie DKV PolskaPrzedstawiciele firmy oraz zaproszeni goście świętowali we Dworze w Tomaszowicach. Na jubileuszowe spotkanie, 5 października, przybyli najważniejsi partnerzy operatora z kraju oraz delegacje z całej Europy. Spotkanie połączono z rozdaniem nagród dla przewoźników, którzy z powodzeniem przetrwali chwiejne czasy branży TSL. Wśród nagrodzonych firm znalazły się: Wega A, ZTE Katowice, Baltic Forwarding Company, Omega Pilzno, Chomar, Trans-Pol oraz Robi,  Piomar z Opola oraz Delta Trans.

Gościem honorowym spotkania był dr. Werner Grünewald – dyrektor zarządzający EGRIMA Holding, do którego należy DKV z siedzibą w Ratingen oraz Frank Hanses – szef sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią. Ceremonię poprowadziła Barbara Kubaj, dyrektor biura DKV w Polsce.

– „Był 12 października 1992 roku. Trzy osoby, które wybrano do reprezentowania DKV w Polsce stawiły się o 8.00 rano przed drzwiami swojego nowego biura. Podłoga i puste ściany. W pierwszych dniach pracy naszym jedynym wyposażeniem były biurka i maszyny do pisania…” – powiedziała dyrektor, podsumowując pierwsze dni firmy w Polsce.

Na początku, kluczowym obszarem działań firmy w Polsce była popularyzacja kart paliwowych. Z roku na rok zwiększał się zakres usług oraz rosły obroty. Obecnie polski oddział DKV współpracuje z siecią ponad 3400 stacji paliw i 150 warsztatów.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!