OCRK współpracuje z Akademią Techniczno-Humanistyczną

24 października 2012, 10:21

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców nawiązało ścisłą współpracę z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej.

Wcześniej OCRK wspierało uczelnię poprzez organizację praktyk, staży oraz kursów dla studentów. Od teraz Centrum będzie dzieliło się ze studentami wiedzą i doświadczeniem.

Eksperci OCRK – Bartosz Najman (Kierownik Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców, teoretyk wiedzy branżowej, ekspert w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców), Łukasz Włoch (Główny Ekspert ds. Analiz i Rozliczeń OCRK, doradca w Grupie Żywiec ds. rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleniowiec Inspekcji Transportu Drogowego w Polsce, Niemczech, Rumunii, Łotwie) oraz Agnieszka Mleczko (specjalista z kilkuletnim doświadczeniem w praktycznej analizie i rozliczaniu czasu pracy kierowców) – będą prowadzić na uczelni wykłady w ramach zajęć związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców.

OCRK liczy, że zajęcia przyczynią się do wzrostu stanu wiedzy studentów, co ma przełożyć się na ich przyszłą pracę w firmach transportowych.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!