Nowe możliwości wyszukiwania części do samochodów osobowych i ciężarowych febi oraz dostępność katalogów online

28 listopada 2012, 11:03

Strona www.febi-parts.com zwiększyła swoją funkcjonalność. Pojawiły się nowe opcje wyszukiwania części, możliwe jest też tworzenie katalogów w formie PDF.

1. Lista wyników wyszukiwania do wydruku i zapisania w postaci pliku

Nowością jest możliwość drukowania lub zapisania do pliku PDF indywidualnej listy wyników wyszukiwania. Utworzenie odpowiedniego pliku PDF to tylko jedno kliknięcie, bez względu na zastosowany sposób wyszukiwania.

Przykład: Szukając dostępnych tarcz hamulcowych do samochodów marki Mercedes Benz w oknie bezpośredniego wyszukiwania części, można wpisać hasło „tarcza hamulcowa”, a następnie wybrać „filtrowanie według producentów” w celu ograniczenia wyników wyszukiwania z 579 do 101 produktów.

Po kliknięciu na ikonę PDF w prawym górnym rogu sekcji wyszukiwarki następuje otwarcie listy wyników wyszukiwania, którą można wydrukować lub zapisać do pliku. Lista wygląda w sposób następujący:

Przykład wyników wyszukiwania dla asortymentu febi

Można wybrać opcję wydruku/zapisu tylko pierwszej strony wyników wyszukiwania lub też pełnej listy.

Aby stworzyć jedną, pełną listę w postaci pliku PDF zawierającą wszystkie części z grupy ProKit, należy w oknie bezpośredniego wyszukiwania wpisać słowo „ProKit”

2. Wyszukiwanie części do samochodów ciężarowych

Katalogi części do samochodów ciężarowych w plikach PDF oraz wszystkie produkty przeznaczone do samochodów ciężarowych obecnie znajdują się na stronach internetowych: www.cars.febi-parts.com i www.truck.febi-parts.com.

Części zamienne do samochodów ciężarowych zostały umieszczone w oddzielnym katalogu on-line z możliwością bezpośredniego wyszukiwania. Ponadto, dostępne są wszystkie aktualne katalogi dedykowane samochodom ciężarowym również w wersji plików PDF.

W internetowym katalogu części do samochodów ciężarowych dostępne są wszystkie funkcje opisane w punkcie 1 i 2. W górnej części nagłówka można dokonać wyboru pomiędzy „katalogiem do samochodów osobowych” a „katalogiem do samochodów ciężarowych”.

Symbol samochodu osobowego lub ciężarowego wskazuje wybrany rodzaj wyszukiwarki.

3. Katalogi w formacie plików PDF

Wszystkie katalogi papierowe (samochody osobowe i ciężarowe) febi są dostępne on-line, na stronach internetowych firmy, w aktualnie obowiązujących wersjach.

Katalogi są aktualizowane na bieżąco i można je swobodnie zapisywać oraz drukować.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!