Niedrogie lokalizatory GPS od CMA Monitoring

, 17 grudnia 2012, 9:19

Firma CMA Monitoring wprowadza na rynek nowe lokalizatory GPS, służące do monitoringu pojazdów oraz osób. Urządzenia wyróżniają się atrakcyjną ceną i skutecznością.

CMA MonitoringDla kogoś, kto nie planuje korzystania z rozbudowanych raportów i funkcjonalności, a szuka urządzenia prostego w obsłudze, które w szybki sposób poda mu lokalizację śledzonych obiektów, nowe produkty CMA Monitoring mogą być szczególnie atrakcyjne. Producent oznajmił, iż cena do końca 2012 r. została ustalona na poziomie połowy ceny flagowych modelów pozycjonerów na rynku.

CMA Monitoring model A2

Pozycjoner GPS model A2 to urządzenie przeznaczone do szybkiej lokalizacji osób oraz paczek. Działa w oparciu o globalny system pozycjonowania GPS oraz naziemny system telefonii komórkowej GSM – GPRS/SMS. Pozycjoner na podstawie danych otrzymanych z odbiornika GPS przesyła poprzez GPRS / SMS dane o lokalizacji do centrum monitorowania. Poprzez odpowiedni serwis www użytkownik ma możliwość śledzenia na mapie lokalizacji monitorowanych obiektów. Najważniejszą cechą nowego pozycjonera jest jego „mobilność”. Wystarczy naładować urządzenie przez dołączony do zestawu kabel USB i umieścić go w dowolny sposób u monitorowanej osoby.

Producent wymienia najważniejsze zalety urządzenia:

  • mobilność urządzenia (brak potrzeby montażu)
  • mały i poręczny rozmiar (17 mm x 41 mm x 73 mm)
  • czas pracy nawet do 62 godzin bez ładowania
  • przycisk alarmowy umożliwiający szybkie wysłanie komunikatu alarmowego

CMA Monitoring model B2

Drugim z urządzeń debiutujących na rynku jest pozycjoner B2, który kierowany jest głównie do firm, które chcą zarządzać swoją flotą, śledząc podstawowe parametry pojazdów i ich lokalizację. Cena modelu B2 jest zdecydowanie niższa od innych urządzeń dostępnych na rynku, a szeroki zakres funkcjonalności pozycjonera, pozwala na zastosowanie go zarówno przy lokalizacji pojazdu jak i podstawowej kontroli paliwa.

Pozycjoner B2 pozwala na odczyt takich informacji jak:

  • dokładna lokalizacja pojazdu
  • historia przejechanych tras pojazdu
  • stan licznika pojazdu
  • obroty silnika
  • zużycie paliwa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!