Klucze DLKPro u dealerów rekomendowanych

18 stycznia 2013, 12:04

Pod koniec grudnia 2012 roku powstała nowa sieć dealerów rekomendowanych firmy Drabpol, której celem jest dystrybucja kluczy do pobierania danych z tachografów – DLKPro. Ponadto, linia kluczy do pobierania danych z tachografów cyfrowych DLKPro DownloadKey jest teraz dostępna w standardzie z aktywnym czytnikiem kart kierowców.

DLKPro DownloadKey z aktywnym czytnikiem

Od początku 2013 roku w cenie klucza zawarty jest aktywny, wbudowany w grzbiet urządzenia czytnik kart. Do tej pory dla jego odblokowania konieczne było użycie karty licencyjnej. Pojawiła się też możliwość rozbudowania klucza DLKPro DownloadKey o dodatkowy moduł naruszeń.

DLKPro to nowa linia kluczy VDO do pobierania danych z tachografów cyfrowych. Oprócz wbudowanego czytnika kart kierowców (dzięki czemu pobieranie tych danych trwa do 20 sekund) posiadają one dotykowy wyświetlacz, slot kart SD (pozwalający na automatyczne tworzenie kopii zapasowych) i 2 GB wbudowanej pamięci. Ponadto DLKPro TIS Compact EE posiada oprogramowanie do prostej analizy i wizualizacji danych z kart kierowców i pamięci masowej.

Sieć dealerów rekomendowanych

W ofercie sieci dealerskiej znalazły się, zarówno prostszy DLKPro Download Key, jak również posiadający wbudowany program do analizy i wizualizacji danych DLKPro TIS Compact EE.

W sieci dealerów rekomendowanych znalazły się firmy:

  • Trans24.pl – Zi-Co Sp. z o.o.
  • Elektromechanika Pojazdowa Zofia i Władysław Melzer
  • TachografCyfrowy.com
  • MATEO
     

Zapewniają one szybką dostawę, stałą dostępność towaru i oryginalność produktów wraz z gwarancją producenta.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!