Valeo Service Eastern Europe i CAT LC Polska rozpoczynają współpracę z SEGRO w Strykowie.

1 marca 2013, 15:10

Firma SEGRO, deweloper i zarządca powierzchni biznesowych, oraz firmy Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. oraz CAT LC Polska zawarły długoterminową umowę najmu na wynajem prawie 11 000 m² powierzchni magazynowej i biurowej o wysokim standardzie w ramach Tulipan Park Stryków – jednej z kluczowych inwestycji SEGRO w regionie.

Do nowoczesnego obiektu najemcy wprowadzą się w drugim kwartale 2013 roku. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.

Nowe centrum Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. i CAT LC Polska budowane jest w systemie build-to-suit. Oznacza to, że projekt jest w pełni dostosowany do potrzeb najemców. Wynajęta przestrzeń mieści się w spełniającym najwyższe standardy magazynowe wolnostojącym A-klasowym obiekcie powstającym w ramach Tulipan Park Stryków. Firma Valeo Service Eastern Europe Sp. z o. o. przeznaczy prawie 9 000 m² na powierzchnię magazynową i biura, natomiast CAT LC Polska zajmie niemal 2 000 m² powierzchni. Dodatkowo, potencjał rozwojowy obiektu wynosi 15 000 m².

Tulipan Park Stryków to największe centrum logistyczne dewelopera w Europie Centralnej. Inwestycja, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód), zapewnia doskonałe warunki do dystrybucji towarów, a dobra współpraca dewelopera z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie działalności na preferencyjnych warunkach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!