Nagrody za zakup produktów Beral w Inter Cars SA

11 marca 2013, 12:50

W Inter Cars SA rozpoczęła się sprzedaż premiowa kompletów klocków i okładzin szczęk hamulcowych marki Beral. Za zakupy można teraz otrzymać t-shirty, a po zakończeniu promocji nagrody takie jak CB Radia czy przenośne DVD.

Hamuj z Beralem – koszulki i dodatkowe nagrody z katalogu Beral

BeralSprzedaż premiowa trwa od 11 marca do 30 czerwca 2013 r. Przy zakupie jednego kompletu klocków lub jednego kompletu okładzin szczęk hamulcowych, klient otrzyma t-shirt Beral.

Wydanie nagrody w postaci t-shirta następuje przy każdorazowym zakupie klocków bądź okładzin (w razie braku koszulek w filii w momencie dokonywania zakupów, klient otrzyma nagrodę po uzupełnieniu zapasów).

Wartości zakupów (netto) klientów asortymentu Beral będą sumować się przez cały okres trwania sprzedaży premiowej. Po jej zakończeniu na podstawie sumy wartości zakupów (netto), klient będzie mógł wybrać nagrodę z Katalogu Nagród Sprzedaży Premiowej Beral. Nagrody to np. kombinezon roboczy, lodówka samochodowa, CB Radio czy przenośne DVD.

Zobacz regulamin promocji ,,Hamuj z Beralem".

Zawartość katalogu można zobaczyć w powyższej grafice, a także na stronie www.intercars.com.pl w zakładce promocje. Katalog z nagrodami będzie również dostępny w formie papierowej w wybranych filiach Inter Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!