Targi 4Poland 2023 – fotorelacja

5 czerwca 2023, 13:33

Targi rozwiązań transportowych 4Poland to cyklicznie organizowana impreza powołana do życia przez Volvo Trucks. Wydarzenie, które początkowo było niewielkim przeglądem oferty partnerów producenta pojazdów, znacznie się rozrosło. W 6. edycji targów, która odbyła się 2 czerwca, wzięło udział aż 65 firm. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Oficjalne otwarcie targów zostało poprzedzone konferencją prasową głównego organizatora, czyli firmy Volvo Trucks. Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzająca Volvo Trucks Polska w asyście dziennikarza Adama Kornackiego, przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące bieżącej działalności producenta pojazdów. Przedstawione zostały wybrane dane dotyczące sprzedaży, a także plany rozwoju sieci serwisowej (cel to zwiększenie liczby autoryzowanych serwisów z 29 do 40). Dyrektor przedstawiła także plany producenta dotyczące zrównoważonego rozwoju. Volvo Trucks poważnie traktuje globalne cele w zakresie sprzedaży pojazdów bezemisyjnych. Plan na rok 2030 zakłada ich 50% udział w sprzedaży firmy, a już w 2040 r. Volvo Trucks ma sprzedawać już wyłącznie zeroemisyjne pojazdy.

W czasie konferencji uhonorowano także partnerów cyklu Profesjonalni Kierowcy, którego kolejna, 8. już edycja wystartowała kilka dni wcześniej (więcej informacji na ten temat TUTAJ).

Po zakończeniu konferencji uroczyście otwarto teren targowy. Poniższa galeria prezentuje stoiska wystawców.

Poza stoiskami wystawców, organizatorzy przygotowali bogate zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe. Nie zabrakło jazd testowych pojazdami Volvo Trucks, w tym szkoleń z wychodzenia z poślizgu, przeprowadzanych przez instruktorów firmy. Swój kącik mieli także najmłodsi, dla których otwarto małe wesołe miasteczko.

Po zamknięciu targów publiczność zgromadziła się pod sceną, gdzie odbył się program wieczorny, którego głównym punktem był koncert Agnieszki Chylińskiej.

6. edycja targów 4Poland odbyła się 2 czerwca 2023 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!