Problem autobusów Autosan dla Rzeszowa rozwiązany

21 maja 2013, 12:22

Kilka dni temu opisaliśmy sytuację firmy Autosan, która przed terminem przygotowała do wydania 12 autobusów dla ZTM w Rzeszowie. Odbiorca nie chciał przyjąć pojazdów przed zapisaną w umowie datą odbioru. Teraz strony doszły do porozumienia w tej sprawie.

Rzeszów dogadał się z Autosanem

Autosany dla RzeszowaAutosan na mocy kontraktu zawartego z Zarządem Transportu Miejskiego w Rzeszowie miał dostarczyć 20 sztuk autobusów przeznaczonych do komunikacji miejskiej. Pierwsze 8 sztuk zostało wydanych terminowo. Pozostałe 12 długo czekało na parkingu, aż strony dojdą do porozumienia.

20 maja 2013 r. siedem kolejnych autobusów SANCITY 10LF przeznaczonych dla miasta Rzeszów opuściło mury fabryki i dotarło do stolicy Podkarpacia. W informacji firmy Autosan czytamy:

– ,,Dzięki zaangażowaniu wszystkich Stron Umowy na dostawy autobusów Autosan, podpisanej w lipcu ubiegłego roku udało się osiągnąć porozumienie, które umożliwiło wcześniejszy niż to zapisano w Umowie odbiór pojazdów. 16 maja br. podpisano stosowny aneks, na bazie którego nasza Spółka zakończy dostawy wszystkich 20 zakontraktowanych autobusów SANCITY 10LF do dnia 10 czerwca.".

Pozostałych pięć autobusów dotrze do Rzeszowa na przełomie maja i czerwca 2013 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!