Nowe filtry do Iveco w ofercie UFI Filters

27 maja 2013, 12:14

W ofercie firmy UFI Filters pojawiły się nowe filtry przeznaczone dla pojazdów ciężarowych. Są to referencje marek UFI oraz Sofima Filter, przeznaczone do pojazdów Iveco.

UFI Filters rozwija ofertę dla pojazdów ciężarowych

UFI i SofimaNowości to kompletne filtry olejowe, przeznaczone do Iveco Stralis oraz Trakker z silnikami, odpowiednio, Cursor 10 i Cursor 13. Turyński producent wybrał także produkty UFI jako fabryczne wyposażenie dla silników o mocy do 560 KM w modelu Stralis oraz silników o mocy do 500 KM w modelu Trakker.

Kompletny filtr, dostępny w katalogu UFI z numerem katalogowym 65.087.00 i Sofima S 5087 OC posiada obudowę z tworzywa sztucznego, wewnątrz której umieszczony jest wkład filtra z włókien syntetycznych. Zapewnia bardzo skuteczne filtrowanie cząstek zanieczyszczeń, w tym sadzy, zawartych w oleju silnikowym, które po dłuższym okresie mogłyby zapchać filtr. Filtry UFI posiadają cienkie włókna, które zapewniają większą skuteczność filtracji. Zapobiega to zanieszczyszczeniu lub zatkaniu filtra. Jednocześnie wysoki współczynnik przepuszczalności minimalizuje straty oleju silnikowego i wpływa na większą trwałość jednostki.

W ciągu bieżącego roku, w katalogach UFI i Sofima pojawią się kolejne nowe produkty przeznaczone do pojazdów ciężarowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!