Integracja oprogramowania Transics i platformy transportowej TimoCom

3 czerwca 2013, 13:07

Transics – firma specjalizująca się w zarządzaniu flotą łączy swoje siły z TimoCom, dostawcą TC Truck&Cargo – międzynarodową giełdą ofert transportowych.

Transics i TimoCom

TransicsDane z platformy TX-CONNECT firmy Transics będą zintegrowane z giełdą TimoCom. W ten sposób, użytkownicy platformy TimoCom będą mogli śledzić przewoźników Transics bezpośrednio
ze znanego im interfejsu.

Opracowana przez TimoCom TC Truck&Cargo jest platformą wymiany ofert transportowych: codziennie pojawia się ich tu do 300 000 od ok. 85 000 użytkowników. Ponadto firma oferuje platformę przetargową TC eBid i największą w Europie internetową giełdę usług magazynowych. Niedawno TimoCom przeprowadziła całościowy przegląd swojego modułu planowania i obliczania trasy TC eMap oraz dodała funkcję monitorowania, która w pierwszej kolejności podaje dane dla TimoCom. Tym samym pozwala ona użytkownikom na wyświetlanie danych z rozwiązań telematycznych, aby spedytorzy TimoCom mogli obserwować pojazdy przewożące ich ładunki. Transics jest jednym z pierwszych dostawców usług telematycznych, który opracował takie połączenie.

Dzięki współpracy pomiędzy Transics i TimoCom, użytkownicy platformy TimoCom będą mogli namierzyć lokalizację pojazdów wyposażonych w rozwiązanie do zarządzania flotą firmy Transics. Klienci Transics mogą uwzględnić w swoim oprogramowaniu biurowym TX-CONNECT podgląd pojazdów widocznych w aplikacji TimoCom i dodatkowo podwyższyć wartość obsługi klientów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!