DSV Daily Pallet – nowy serwis drobnicowy

3 czerwca 2013, 15:00

DSV Road wprowadziło do swojej oferty usługę DSV Daily Pallet, w ramach której 32 kraje w europejskiej sieci DSV zostały połączone codziennym drogowym serwisem drobnicowym.

DSV Daily Pallet

DSV Daily PalletNowy serwis był testowany i udoskonalany przez ostatnich 18 miesięcy. Usługa DSV Daily Pallet jest rezultatem szczegółowych badań konsumenckich, przeprowadzonych przez DSV w grupie przeszło 1 300 klientów w 21 krajach europejskich.

Zamawianie transportu w ramach Daily Pallet odbywa się za pośrednictwem prostego w obsłudze serwisu online, a usługa jest dedykowana dla przesyłek paletowych od 35 kg do 3,5 tony.

Projekt połączenia wszystkich europejskich krajów, w których działa DSV w kontynentalną sieć, za pomocą codziennego serwisu drobnicowego opiera się na koncepcji centralnego hubu w Schwieberdingen, niedaleko Stuttgartu, który stanowi centrum europejskiej sieci DSV. Wszystkie kraje w europejskiej sieci DSV będą nadal realizować bezpośrednie połączenia pomiędzy sobą, zazwyczaj w częstotliwości dwóch tygodniowo, jednak dzięki wdrożeniu nowego codziennego serwisu drobnicowego klienci DSV nie będą musieli czekać nawet jeden dzień dłużej niż potrzebują na realizację swojej dostawy.

Więcej informacji na temat nowej usługi znajduje się na dedykowanej stronie www.dailypallet.dsv.com/pl, która od początku czerwca 2013 r. jest dostępna również w języku polskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!