DSV na Targach Transport Logistic 2013

6 czerwca 2013, 15:13

Grupa DSV bierze udział w 14. edycji największych w Europie targów transportu i logistyki – Transport Logistic 2013. DSV Road wykorzystało tę okazję m.in. do zaprezentowania swojego nowego serwisu drobnicowego DSV Daily Pallet.

DSV Daily Palletna targach Transport Logistic 

Targi, które wystartowały 4 czerwca 2013 r. w Monachium odbywają się co dwa lata i tradycyjnie już gromadzą całą europejską branżę związaną z transportem, spedycją i logistyką. Jest to okazja dla firm z sektora TSL do zaprezentowania swoich nowości. W targach biorą udział wszystkie trzy dywizje DSV tzn. Road, Solutions oraz Air&Sea. Tegoroczna impreza zbiegła się w czasie z premierą nowej usługi DSV Daily Pallet, w ramach której 32 kraje w europejskiej sieci DSV zostały połączone codziennym drogowym serwisem drobnicowym.

Usługa DSV Daily Pallet jest rezultatem szczegółowych badań konsumenckich, przeprowadzonych przez DSV w grupie przeszło 1 300 klientów w 21 krajach europejskich. Nowy serwis był testowany i udoskonalany przez ostatnich 18 miesięcy. Jego celem jest zapewnienie klientom DSV codziennych odbiorów, wysyłki i terminowych dostaw przesyłek w całej Europie. Zamawianie transportu w ramach Daily Pallet odbywa się za pośrednictwem prostego w obsłudze serwisu online, a usługa jest dedykowana dla przesyłek paletowych od 35 kg do 3,5 tony.

Poprzednia edycja targów w 2011 zgromadziła blisko 1 900 wystawców z 60 państw. Stoiska DSV mieszczą się w sektorze B5.311 monachijskich targów. Impreza potrwa do 7 czerwca 2013 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!