Żarówki Neolux – jakość i przystępna cena

10 czerwca 2013, 16:11

Zaletą gamy żarówek samochodowych (reflektorowych i pomocniczych) Neolux ma być połączenie jakości i przystępnej ceny. Produkty są dostępne w wariantach 12V i 24V. Wyłącznym importerem żarówek marki Neolux jest firma OSRAM.

Oferta marki Neolux to dobry wybór dla kierowców szukających bardziej ekonomicznych zamienników produktów znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości w reflektorach samochodowych. Wszystkie żarówki tej marki produkowane są według niemieckich standardów jakości, zgodnie z ECE R-37.

W ofercie motoryzacyjnej Neolux, klienci mają do wyboru 14 typów żarówek reflektorowych, oraz 22 pomocniczych. Są wśród nich żarówki o podwyższonych parametrach – Hammer Extra Life, które wytwarzają do 50 proc. więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką i mają znacznie wydłużony zasięg światła oraz Hammer Blue Light – żarówki charakteryzujące się niebiesko-białym światłem, podobnym do światła ksenonowego.

Produkty Neolux dostępne są w blistrach i pudełkach kartonowych. Opakowanie z żarówkami zapasowymi zawiera najważniejsze żarówki pomocnicze – P21W, R5W, W5W, i P21/5W – w zestawie z H4 lub H7.

Klienci, którzy są zainteresowani dystrybucją hurtową mogą zgłaszać się do firmy OSRAM, pisząc mail na adres: kontakt@osram.pl. Wyłącznym importerem żarówek marki Neolux jest firma OSRAM Sp. z.o.o., dystrybutor marek OSRAM, Hejalux, Neolux.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!