PolskiBus.com kupił 25 nowych dwupokładowych autokarów Astromega

20 czerwca 2013, 16:05

PolskiBus.com dokonał zamówienia na 25 dwupokładowych autokarów Van Hool Astromega TDX27. Dostawa nowych pojazdów planowana jest na koniec 2013 roku.

25 nowych autokarów na 2. urodziny

Van Hool Astromega TDX27 PolskiBus.com W ciągu 2 lat obecności na rynku PolskiBus.com rozbudował liczbę oferowanych połączeń z 8 do 12, m.in.: uruchamiając bardzo popularną linię łączącą Gdańsk z Rzeszowem. W tym czasie flota złożona wyjściowo z 18 autokarów powiększyła się do 68, a pod koniec 2013 roku będzie liczyła aż 93 pojazdy. Nowe autokary wyposażone są w ekologiczne i oszczędne silniki, klimatyzację, Wi-Fi oraz 89 wygodnych miejsc siedzących. Ponadto pojazdy są przystosowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Według, Barry'ego Pybisa, Dyrektora Generalnego PolskiBus.com, inwestycja w 25 nowych autokarów będzie warta 44 mln złotych.

Van Hool Astromega TDX27Z okazji  2. urodzin, PolskiBus.com przygotował konkurs na profilu Facebook z atrakcyjnymi nagrodami. Od 19 czerwca wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w zabawie, mają szansę na zdobycie cennych nagród. Na pierwszych 100 najlepszych graczy czekają upominki, m.in.: iPod touch, modele autokarów PolskiBus.com i maskotki bociana Ziggiego. Aby zdobyć nagrodę należy wcielić się w postać Ziggiego i złapać jak najwięcej biletów, za które przyznawane są punkty. Każdy uczestnik może wielokrotnie brać udział w konkursie i poprawiać uzyskany wynik. Zabawa na fan page’u PolskiBus.com trwa od 19 czerwca do 3 lipca 2013 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!