Nowy mini-konkurs TruckFocus.pl – rozstrzygnięcie

18 listopada 2013, 11:04

Dziękujemy za udział w naszym mini-konkursie na Facebooku. Podajemy nazwiska zwycięzców, do których trafią gadżety od firmy DAF.

Zakończenie konkursu

Nagrody trafią do dwóch osób, które polubiły fanpage portalu TruckFocus na Facebooku oraz w najciekawszy sposób odpowiedziały na zadane pytanie konkursowe. Konkurs cieszył się dużą popularnością, a jego uczestnicy stworzyli wiele interesujących odpowiedzi. Dlatego też wybór tych najlepszych nie był prostym zadaniem. Po naradach, redakcyjne jury zdecydowało się przyznać zestawy upominków od firmy DAF następującym użytkownikom Facebooka:

Pytanie brzmiało: Co najbardziej podoba Ci się w pojazdach ciężarowych?

  • Joanna Szczepańska – komentarz: "Najbardziej w pojazdach ciężarowych podoba mi się… mój mąż za kierownicą, chociaż jest po 30-tce, ma już wielki brzuch, to wciąż mi się podoba w tym ogromniastym białym Dafie ;)"
  • Marcin Pretko – komentarz: "Co mi się podoba w ciężarówkach? Wsiadając do ciężarówki zaczyna się przygoda i to zawsze inna."
  • Mateusz Szewczyk – komentarz: "Chyba ta przestrzeń, pneumatyka i magia…- kiedy byłem małym chłopcem ciężarówka jawiła mi się niczym Holownik kosmiczny Nostromo z filmu Ridleya Scotta. Mnóstwo czynności, które trzeba było wykonać, aby przygotować pojazd do jazdy (jak Nostromo do startu)"

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą elektroniczną. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.

Kliknij, aby polubić fanpage portalu TruckFocus.pl – już wkrótce kolejne konkursy z nagrodami.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

89.67.29.*, 21 listopada 2013, 19:21 0 0

ale z polotem te odpowiedzi, że aż hadko czytać!

Odpowiedz