Już za kilka dni Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014

21 marca 2014, 11:35

Już 27 marca rozpoczną się Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014. Jest to największa polska wystawa m.in. sprzętu do napraw, wyposażenia warsztatów i części zamiennych.

TTM 2014 – nie przegap

Aż 5 pawilonów wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się wystawcami, którzy zaprezentują najnowszą ofertę skierowaną do właścicieli i kadry zarządzającej warsztatów samochodowych, stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, dealerów, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, mechaników, specjalistów i wreszcie właścicieli pojazdów. Poprzednią odsłonę targów TTM odwiedziło ponad 12 000 profesjonalistów. W tym roku, organizatorzy spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji.

 

Podczas targów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.:

 

Impreza odbędzie się w dniach 27-30 marca 2014 r. Pierwszy dzień przeznaczony jest dla prasy oraz partnerów biznesowych, dlatego wstęp będzie możliwy tylko po okazaniu specjalnych zaproszeń. Bilet na targi TTM uprawnia do zwiedzania targów Motor Show w dniach 28-30 marca. Ceny biletów.

Ogromna liczba wystawców, setki nowości produktowych, a wśród nich najlepsze produkty nagrodzone prestiżową nagrodą Złotego Medalu MTP, to wszystko do zobaczenia będzie w Poznaniu. Z całą pewnością warto się tam pojawić, tym bardziej, że w trakcie targów TTM odbędzie się najliczniej odwiedzana w Polsce wystawa, przyciągająca blisko 90 000 osób, MotorShow, po raz pierwszy towarzysząc targom TTM przez całe cztery targowe dni. W jednym miejscu i czasie zobaczymy więc wszystko to co branża motoryzacyjna ma do zaoferowania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!