Nowe filtry w ofercie Inter Cars SA

7 kwietnia 2014, 15:01

Od kwietnia 2014 r., Inter Cars SA oferuje swoim klientom filtry oleju, paliwa, hydrauliczne, kabinowe i powietrza, renomowanej marki MANN-FILTER. Produkty dedykowane są autom osobowym i ciężarowym.

W ofercie Inter Cars SA znalazły się zarówno wkłady filtrów jak i filtry kompletne. Dzięki temu Inter Cars SA zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę w zakresie filtrów do aut osobowych i ciężarowych. Inter Cars SA wybrał do współpracy markę MANN-FILTER, ponieważ posiada ona obecnie ponad 6 500 typów filtrów i wciąż poszerza ją o nowe typy. To powoduje, że marka ma zastosowanie w ponad 36 500 pojazdów. Mocnymi stronami filtrów MANN-FILTER są: szerokie zastosowanie w pojazdach azjatyckich, bezproblemowa dostępność oraz skuteczna logistyka.

– „Powodem decyzji o wprowadzeniu filtrów MANN były wyraźne sugestie naszych klientów, że oferta filtrów do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych jest niepełna. Poza tym docierały do nas sygnały, że konkurencyjne firmy mają problem z zaspokojeniem potrzeb rynku na ten produkt. Filtry MANN cechują się bardzo dobrą jakością w atrakcyjnej cenie, co powoduje, że bardzo dobrze wypadają na tle innych produktów, a zastosowanie w pierwszym montażu powoduje to, że klienci poszukują ich również w Aftermarkecie" – powiedział Tomasz Czarniecki, koordynator ds. sprzedaży Działu Samochodów Ciężarowych Inter Cars SA.

W ofercie Inter Cars SA znajdzie się początkowo 1057 referencji do aut osobowych oraz 407 referencji do aut ciężarowych, maszyn budowlanych oraz pojazdów rolniczych:

  • filtry oleju
  • filtry paliwa
  • filtry powietrza
  • filtry kabinowe
  • filtry hydrauliczne


Ofertę uzupełnia dodatkowa ważna opcja, jaką jest 140 000 kodów zamienników, dzięki czemu, na podstawie oryginalnych numerów części zamiennych dostarczanych przez producentów pojazdów lub numerów zamówieniowych innych producentów filtrów, można znaleźć odpowiedni produkt Mann-Filter.  Bieżąca oferta będzie stale poszerzana o nowe aplikacje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!