200 klientów IC pojedzie na SACHS Race Challenge 2014

19 maja 2014, 8:51

200 klientów Inter Cars SA z rynku pojazdów użytkowych weźmie udział w imprezie rajdowo – szkoleniowej SACHS Race Challenge 2014.

Aby wygrać wyjazd na SACHS Race Challenge 2014, klienci Inter Cars SA musieli dokonać jak największych zakupów asortymentu koncernu ZF Friedrichshafen. Promocja trwała od 2 stycznia do 10 maja 2014 r. SACHS Race Challenge 2014 to całodniowe szkolenie dotyczące sprzęgieł, amortyzatorów, układów zawieszenia oraz bezpieczeństwa jazdy, połączone z praktyką na torze.  Klienci, którzy otrzymają zaproszenia, oprócz poszerzenia swojej wiedzy, będą mogli także spróbować swoich sił w testach sprawnościowych na torach rallycrossowych.

Atrakcje podzielono na cztery stacje. Na pierwszej przygotowano szkolenie techniczne dotyczące układu kierowniczego i systemu hybrydowego (teoria i praktyka). Druga to szkolenie sprzedażowe na temat reklamacji. Numer trzy to jazdy porównawcze z kierowcami wyścigowymi i próba odpowiedzi na pytanie: jaki wpływ na bezpieczeństwo ma niesprawny amortyzator na osi przedniej?

Na ostatniej stacji czekają wyścigi rallycross’owe. Impreza zakończy się uroczystym podsumowaniem dnia, połączonym z poczęstunkiem i party. Warsztaty odbędą się w dwóch lokalizacjach: 31 maja na Lotnisku w Debrznie oraz 5 – 6 czerwca na Torze Słomczyn koło Grójca.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!