Ziemia, woda, powietrze – z TEXA zawsze „po drodze”

19 maja 2014, 16:19

Co prawda na dziś diagnostyka TEXA w przypadku statków powietrznych to tylko marzenie, ale w pozostałych obszarach są niekwestionowanym liderem rynku wielomarkowych urządzeń diagnostycznych…

TEXA to wyjątkowa firma. Cała kompleksowa produkcja prowadzona jest wyłącznie w kraju macierzystym. Jako przyczynę takiej decyzji podaje się względy etyczne i jakościowe. Claudio Povanello szef marketingu TEXA  podkreśla i cytuje słowa właściciela przedsiębiorstwa Bruno Vianello: "czerpiemy z przyszłości i przeszłości”. Działania TEXA skupiają się na trzech podstawowych liniach: diagnostyce, obsłudze klimatyzacji i diagnostyce spalin.

Ziemia i woda

Specjalistyczne, wielomarkowe  urządzenia diagnostyczne o szerokim zastosowaniu  to specjalność TEXA. Oferta obejmuje w zasadzie wszystko, co jeździ i pływa: od motocykli, po ciężarówki i sprzęt budowlany i rolnictwo: od łodzi, po skutery wodne. Największy zakres działania ma urządzenie nazywane potocznie „kombajnem diagnostycznym”, czyli TXTs. To urządzenie o pełnych możliwościach zastosowania do każdego rodzaju pojazdów – od największych do najmniejszych.

Na drugim krańcu oferty diagnostycznej TEXA znajdują się miniaturowe urządzenia: kości do diagnostyki pokładowej: OBD log i Matrix. Pierwsza przeznaczona do systemu sterowania silnikiem, wychwytuje usterki i zapisuje parametry jazdy. Druga to już nie tylko diagnostyka silnika, ale również zapis producenckich systemów diagnostycznych: skrzynie biegów, parametry wpływające na komfort -wszystko poza systemami bezpieczeństwa. Jest to unikalne na rynku urządzenie oferowane tylko przez Texa. Pomiędzy OBD i TXTs, TEXA oferuje szeroką gamę urządzeń dedykowanych do poszczególnych grup pojazdów i dobrane do potrzeb diagnostycznych serwisów.

A jednak, także powietrze…

Nie można powiedzieć, że idea działań w obszarze powietrza jest w TEXA zupełnie obca. Raczej o przeciwieństwie takiej sytuacji świadczy szeroka gama urządzeń do klimatyzacji … Każdy znajdzie tu optymalne rozwiązanie dla potrzeb swojego warsztatu. Elastyczność, z jaką TEXA dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku jest godna naśladowania.

Każdy zainteresowany może dobrać odpowiadający mu produkt z szerokiej oferty stacji. Linia Konfort zapewni satysfakcję nawet najbardziej wybrednemu użytkownikowi.  Tanio? Na jeden czynnik? Dwa? Zamiennie? Z identyfikatorem czynnika? – z czystym sumieniem można powtórzyć za TEXA: wybierz swoją!

Produkty do obsługi klimatyzacji TEXA są chronione 10 międzynarodowymi patentami i nawet najprostsze z nich są w standardzie wyposażone w bazę danych w 26 językach.

Niekwestionowanym działaniem w obszarze powietrza jest też trzecia główna linia działań TEXA – analizatory spalin. Zapotrzebowania serwisów w tym zakresie zaspokoją urządzenia do odczytu obrotów i temperatury silnika, niezbędne do wykonania pełnej analizy emisji spalin RC2 i RC3 oraz moduł do analizy emisji spalin silników diesel.

Woda, powietrze, ziemia to nie cały zakres działań TEXA. We wszystkich tych działaniach uczestniczą ludzie, są równie ważni jak same produkty i stale mogą liczyć na wsparcie firmy. Bardzo ważną działalnością, wyróżniającą TEXA na tle konkurencji i wielomarkowych kopii są usługi callcenter, bazy danych i system Texa edu.

TEXA wraz ze swoją gamą produktów oferuje szeroki wachlarz usług w ramach wsparcia posprzedażnego oraz napraw. Usługi TEXA mają za zadanie podniesienie skuteczności nowoczesnego warsztatu samochodowego, poprzez dostarczenie diagnoście pełnego wsparcia w jego codziennej pracy.

TEXA obecna jest na całym świecie poprzez rozległą sieć dystrybucji. Posiada swoje oddziały w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Polsce, Rosji i Japonii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!