Skazani na ryczałt – konferencja „Praktyczne aspekty zarządzania transportem”

23 czerwca 2014, 13:28

W związku z uchwałą Sądu Najwyższego z dnia 12 czerwca 2014 r., przewoźnikom grozi lawina pozwów ze strony kierowców, domagających się wypłacenia zaległych ryczałtów rekompensujących niewygody nocowania w kabinie pojazdu. Ten, jak i inne problemy zostaną poruszona na zbliżającej się konferencji: „Praktyczne aspekty zarządzania transportem”.

Sąd Najwyższy zadecydował, że kabina nie jest wystarczająco wygodnym miejscem do spędzania nocy przez kierowców i mogą oni dochodzić sądownie swoich roszczeń od pracodawców za ostatnie 3 lata pracy. Na czym polega zagrożenie, jakie niesie ze sobą konsekwencje i co można zrobić, aby zapobiec jego tragicznym skutkom będzie można dowiedzieć się podczas ogólnopolskiej konferencji organizowanej przez czasopismo Transport Manager.

Organizator zaprasza do udziału w konferencji przewoźników, właścicieli firm transportowych i menedżerów sektora TSL. Obecni będą także prawnicy, przedstawiciele środowisk transportowych oraz rządowych.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 23 czerwca. Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2014 r. w hotelu Novotel Airport przy ul. 1 Sierpnia 1 w Warszawie. Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej organizatora.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!