Nowość: Nortec MC805 – specjalista do zadań specjalnych

15 lipca 2014, 0:48

Nortec MC805 to najnowsze urządzenie do montażu i demontażu kół ciężarowych o maksymalnej szerokości 1300 mm. Montażownicę wyprodukowano zgodnie z najwyższymi, włoskimi standardami.

Maszyna elektro-hydrauliczna obsługuje koła z zakresu od 14" do 56". Dzięki temu nadaje się do montażu i demontażu opon samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, ciągników i maszyn rolniczych.

Urządzenie posiada trwałą konstrukcję i stosunkowo niewielkie rozmiary w porównaniu do zdolności operacyjnej. Umożliwia m.in. śledzenie koła w pozycji pionowej i obsługę poprzez specjalny pilot zdalnego sterowania, który jest dostępny jako wyposażenie standardowe. 

Najważniejsze cechy urządzenia Nortec MC805:

  • stół montażowy przestawiany hydraulicznie z 2 zakresami prędkości
  • hydrauliczny uchwyt z 4 ramionami mocującymi i układem regulacji wysokości
  • ramię montażowe hydraulicznie przesuwane po saniach, automatycznie obracane i automatycznie odchylane

Montażownica do kół ciężarowych i rolniczych w super cenie

Nortec Pro MC805 jest obecnie dostępny w bardzo dobrej cenie – 29 000 zł netto. Ceny podobnych, konkurencyjnych urządzeń na rynku rozpoczynają się od około 35 000 zł, dlatego już teraz warto wejść na stronę www.nortec.com.pl i zapoznać się z ofertą producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Dariusz, 5 kwietnia 2017, 8:24 0 0

Bardzo dobry sprzet w świetnej cenie. Mam w swoim warsztacie montażownice nortec i zasługuje ona na swoje opinie pochlebne.

Odpowiedz