Stabilny Inter Cars

7 lipca 2014, 15:41

Inter Cars SA otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Nagroda została nadana za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2013 r. według wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska.

Otrzymany przez Inter Cars SA Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest prestiżowym wyróżnieniem i mogą go zdobyć wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Daje on gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Certyfikat ten jest honorowany na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

Certyfikatem wyróżniane są tylko firmy, których dane finansowe dają gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Bisnode Polska Sp. z o. o., międzynarodowa wywiadownia gospodarcza, ocenia wiarygodność i stabilność firm na podstawie kilku parametrów – m.in. moralności płatniczej oraz wskaźników finansowych.

Inter Cars SA znalazł się w gronie 1000 Największych Firm w Polsce według Gazety Finansowej. Przychody firmy za ubiegły rok ulokowały ją na wysokim, 71. miejscu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!