Nowa filia Inter Cars

14 lipca 2014, 16:12

Inter Cars SA otworzył nowy oddział. Znajduje się on Blizne Łaszyńskiego przy ul. Warszawskiej 19C, tuż przy trasie S-8 i jest największą filią dystrybutora w Warszawie.

Oficjalna inauguracja filii odbyła się w sobotę, 12 lipca 2014 r. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Krzysztof Oleksowicz, członek zarządu, założyciel Inter Cars wraz z wicewójtem gminy Stare Babice, Marcinem Zającem.

– „Cieszy mnie rozwój naszych filiantów, bo nowe filie nie są inwestycjami spółki Inter Cars, ale właśnie filiantów. Mam nadzieję, że do tego miejsca będą chętnie zaglądać klienci i robić tu zakupy. Gratuluję przedsięwzięcia i życzę dalszych sukcesów." – powiedział Krzysztof Oleksowicz.

Na otwarcie filii przybyli współpracownicy, klienci i zaproszeni goście. Wśród nich m.in. członek zarządu Inter Cars Witold Kmieciak, Mirosław Matuszewski, kierownik magazynu centralnego oraz Michał Wiśniewski, dyrektor zarządzający Q–Service Truck Sp. z o.o., dealera Isuzu. Obecny na uroczystości ksiądz Mirosław Nowak dokonał jej poświęcenia.

Obiekt w Blizne Łaszyńskiego jest największą spośród filii Inter Cars w Warszawie i jedną z największych w Polsce. Posiada trzykondygnacyjny magazyn o powierzchni 1000 m2, a biura i sala sprzedaży sięgają 500 m2. Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Filia posiada również salę szkoleniową.

W filii wdrożono szereg udogodnień ułatwiających poruszanie się klientom. Zastosowano m.in. przejrzyste oznakowanie ścieżki sprzedaży. Oznaczono stanowiska sprzedaży części do samochodów osobowych, kasy i miejsca odbioru towaru. Na podkreślenie zasługuje także widoczna ekspozycja dostępnych artykułów. Kierownik filii pracuje wspólnie z zespołem sprzedażowym, dzięki czemu może szybciej i łatwiej reagować na potrzeby klientów.

Znacznemu usprawnieniu uległa tu obsługa wydawania towaru, dzięki zastosowaniu terminali radiowych. To za ich pomocą towar jest rozkładany i zbierany. Wszystkie trasy realizowane są z definicji tras transportowych,  tzn. towar dostarczany jest do klientów pięć razy dziennie o stałych porach. Do końca 2014 roku na magazynie ma zostać uruchomiony taśmociąg, co dodatkowo przyspieszy obsługę. Towar do filii dostarczany jest 5 razy dziennie, pierwsze dostawy są tu już o godz. 7.15.

Dostępność do filii ułatwi z pewnością uruchomienie callcenter i duży parking przed budynkiem. Dodatkowo wszyscy kierowcy dostarczający towar zostali wyposażeni w terminale do płatności kartą.

Obecnie filia obsługuje jedynie klientów z rynku samochodów osobowych, ale w ciągu najbliższych miesięcy znajdą się tu także części do pojazdów ciężarowych. Filia powstała w innowacyjnej technologii, która pozwala na powiększenie stoku magazynowego o 40% bez potrzeby rozbudowy budynku. Jej przestronność wpływa także na dalszy rozwój, np. uruchomienie salonu Inter Motors.

Oddział powstał przy wsparciu programu rozwoju filii Inter Cars SA.

Dane kontaktowe filii:
Blizne Łaszyńskiego, ul. Warszawska 19C, 05-082 Stare Babice
godz. otwarcia: pon.-piątek 8.00 – 18.00, sobota 8.00 – 14.00
tel. 22 666 03 18, 22 666 56 01
e-mail: lazurowa@intercars.eu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!