Q-Service Truck autoryzowanym partnerem ZF

23 lipca 2014, 14:26

Q-Service Truck Sp. z o.o. – spółka z grupy Inter Cars SA, została autoryzowanym przedstawicielem ZF Friedrichshafen AG w zakresie sprzedaży i serwisu skrzyń biegów ręcznych, zautomatyzowanych i automatycznych do samochodów ciężarowych.

Oficjalnie współpraca została rozpoczęta poprzez podpisanie umowy w 4 lipca 2014 roku w siedzibie ZF Friedrichshafen AG w Niemczech. ZF Friedrichshafen AG reprezentowali Martin Muller i Thomas Bothe, natomiast przedstawicielem Q-Service Truck był Witold Kmieciak. Dzięki nowej umowie z ZF Friedrichshafen AG, Q-Service Truck poszerza swoje kompetencje w zakresie serwisowania samochodów ciężarowych.

ZF Friedrichshafen AG to to światowy lider w dziedzinie technologii zawieszenia i układu napędowego. Właściciel znanych marek jak Sachs, Lemförder czy Boge. ZF Friedrichshafen AG posiada 122 zakłady produkcyjne skupione w 26 krajach. Jest jednym z największych na świecie dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego.

Q-Service Truck Sp. z o.o., z grupy Inter Cars SA, koncentruje swoją działalność na sprzedaży i serwisie samochodów ciężarowych.  Będąc dealerem ISUZU, spółka zyskała najnowszą wiedzę w zakresie silników do samochodów ciężarowych. Dzięki współpracy z ZF zyskuje dostęp do najnowocześniejszej technologii w dziedzinie skrzyń biegów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!