Inter Cars nad morzem

4 sierpnia 2014, 14:43

W Kołobrzegu rozpoczęła działalność filia Inter Cars SA.

W tej nadmorskiej miejscowości, znanej ze swego atrakcyjnego położenia i walorów, a przez to chętnie odwiedzanej przez turystów, Inter Cars nie miał dotąd swojego oddziału. Zmieniło się to na początku sierpnia br. Do nowo otwartej filii, w której kupimy części do samochodów osobowych i ciężarówek łatwo jest trafić. Wystarczy dopytać o przejazd kolejowy znajdujący się na obrzeżach miasta i Polo Market. To właśnie tam – na ul. Grzybowskiej 8 –  mieści się sprzedaż i magazyn. Cały budynek ma powierzchnię 400 m2, co jest gwarancją dostępności najczęściej poszukiwanych części zamiennych. Dostawy do filii realizowane są trzema trasami: dwoma pozamiejskimi i jedną miejską. Oznacza to, że poszukiwane indeksy zostaną dostarczone najpóźniej następnego dnia.

Obsługę klientów przyspiesza szereg udogodnień: oznaczono punkty obsługi detalistów: sprzedaży części do samochodów osobowych, ciężarowych, Motointegrator, punkt odbioru towaru, kasy. Filia czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 i w soboty od 9.00 do 14.00. Z myślą o nich przygotowano duży parking.

– „Myślę, że ta filia będzie służyła nie tylko mieszkańcom Kołobrzegu i okolic, ale także – w sezonie urlopowym, turystom." – powiedział Michał Mędrkiewicz, dyrektor filii Grupy Szczecin.

Dni Otwarte Filii

Z okazji uruchomienia nowej lokalizacji, Inter Cars zaprasza na Dni Otwarte Filii. Osoby, które od 6 do 8 sierpnia 2014 r. zdecydują się na odwiedzenie nowej siedziby mogą liczyć na liczne prezentacje produktów, bezpłatne szkolenia techniczno – produktowe, wystawę oferty wyposażenia warsztatowego i oferty lakierniczej oraz poczęstunek. Czekają także upominki – niespodzianki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!