Filia Inter Cars w Swarzędzu

15 września 2014, 15:46

W Swarzędzu przy głównej trasie w stronę Gruszczyna rozpoczęła działalność kolejna filia Inter Cars. Jest to już 11. filia w strukturach Grupy Poznań. W najbliższą sobotę zostanie oficjalnie otwarta. W evencie wezmą dział najwięksi klienci, partnerzy i współpracownicy filii.

– „Filia powstała ze względu na rozwój Grupy Poznań, która chce wykorzystać potencjał tamtego rynku." – mówi Przemysław Kasprzak, kierownik filii.

Specjalnie na jej potrzeby powstał nowy budynek, który może pochwalić się przestronnym magazynem o pow. 400 m2 i salą sprzedaży o pow. 200 m2. Znajdują się w nim również powierzchnie biurowe i sala, w której będą odbywały się różne spotkania dla klientów filii, jak również szkolenia. Z myślą o klientach przygotowano parking na ok. 12 aut.

W filii wdrożono szereg udogodnień, które mają przyspieszyć obsługę, m.in. na magazynie wprowadzono terminale radiowe. To za ich pomocą towar jest rozkładany na półkach i zbierany. Nie są wystawiane żadne dokumenty papierowe. Towar do klientów wyjeżdża  cztery razy dziennie trzema zdefiniowanymi trasami.

Kierownik filii pracuje na sali ze sprzedawcami, dzięki czemu na bieżąco może reagować na różne potrzeby klientów. Działa także call center. To dla tych klientów, którzy przed przyjazdem do filii chcą zapytać o dostępność towaru. Nawet jeśli słuchawki nie odbierze filia w Swarzędzu, to zrobią to inni sprzedawcy w danej grupie i wypiszą zamówienie.

W filii dostępne są części i akcesoria do samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli.

Dane placówki:

Filia Swarzędz
ul. Cieszkowskiego 90
62-020 Swarzędz
Tel: (61) 667 34 40 – samochody osobowe
+48 (61) 667 34 45 – samochody ciężarowe
e-mail:IC.SWA@intercars.eu
godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00 – 19.00
sobota: 8.00 – 14.00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!