Bosch Light Star – lampy dodatkowe

29 września 2014, 14:48

Często jeździmy w nocy, podczas mgły po krętych trasach czy gdzie widoczność jest bardzo ograniczona. Niestety z reguły nie możemy po prostu odczekać aż warunki jazdy ulegną poprawie. Możemy jednak zrobić coś, aby prowadzenie pojazdu w warunkach trudnej widoczności stało się łatwiejsze, czyli zamontować do pojazdu poprawiające widoczność lampy dodatkowe.

Szukając oświetlenia dodatkowego warto skorzystać z oferty lamp Bosch oraz najnowszej linii produktów z serii Light Star. Light Star to cztery grupy reflektorów, o różnym źródle światła i zasięgu, ktory może sięgać ponad 600 metrów w wersji Pencil Beam. W ofercie znajdują się lampy z tradycyjną żarówką halogenową H1, jak również lampy wyładowcze. W wersji Xenon jednostka sterująca lampy wyładowczej zamontowana jest w obudowie lampy co znacznie ułatwia montaż.

Zarówno wersje halogenowe, jak i te przystosowane do lamp wyładowczych dostępne są w opcji 12V oraz 24V. Każda z referencji Light Star posiada funkcję świateł postojowych, która w przypadku Light Star LED realizowana jest przez pierścień LED okalający lampę. Wykonana ze stali nierdzewnej polerowana i odporna na uszkodzenia, estetyczna obudowa lampy o średnicy 210 mm, to bez wątpienia jedna z jej największych zalet.

Dzięki wytrzymałej, metalowej konstrukcji lampy charakteryzuje wydłużona trwałość oraz zwiększona odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wibracje, kurz sól drogowa czy woda. Wszystkie lampy w wersjach z żarówką halogenową dostępne są z niebieskim oraz bezbarwnym szkłem. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!