Nowy adres filii Inter Cars w Lubinie

3 listopada 2014, 15:32

Filia Inter Cars w Lubinie zmieniła adres i powiększyła swoją ofertę. Podobna przeprowadzka miała miejsce w Bełchatowie, gdzie filia przeniosła się do większego obiektu.

Filia w Lubinie, dzięki przeprowadzce zyskała dodatkowe metry kwadratowe. Powiększył się magazyn i sala sprzedaży. Obiekt znajduje się obecnie na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 91 l, wcześniej mieścił się na ul. Słowiańskiej 13. Do filii łatwiej trafić, gdyż została zlokalizowana przy trasie S8, prowadzącej do m.in. Zielonej Góry.

Filia prowadzi sprzedaż asortymentu do samochodów osobowych, ale w niedalekiej przyszłości poszerzy ofertę o części do ciężarówek. Pozwala na to wyjątkowo przestronny, piętrowy magazyn, który w porównaniu do poprzedniej lokalizacji jest dwukrotnie większy. Dzięki wprowadzeniu tzw. pełnego radia, odpowiednie indeksy znajdowane są tu dość szybko, a ewentualne pomyłki eliminowane. Funkcjonuje tu callcenter, obsługujące zamówienia telefoniczne w ramach danej grupy filialnej. Oznacza to, że nawet jeśli telefon nie zostanie odebrany na konkretnej filii, rozmowa zostanie przekierowana, a sprzedawca przyjmie zamówienie i pokieruje klienta do miejsca odbioru towaru.

Wewnątrz filii jasno oznaczono ścieżkę sprzedaży. To ułatwia poruszanie się tym klientom, którzy trafili tu po raz pierwszy. Przed budynkiem znajduje się przestronny parking.

Filia realizuje w ciągu dnia 4 trasy, które wyjeżdżają do klientów od 3 do 5 razy w zależności od potrzeb. Czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -18.00 i w soboty od 8.00 do 14.00.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

78.8.177.*, 25 listopada 2014, 14:06 0 0

Gdzie Lubin a trasa S-8 ??

Odpowiedz