Złoty medal targów Trans Poland 2014 dla Seifert Polska

17 listopada 2014, 15:18

Podczas uroczystej Gali Wystawców Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki Trans Poland 2014 firma Seifert Polska została nagrodzona złotym medalem targów. Odznaczenie zostało przyznane spółce za debiut targowy w kategorii „firma zagraniczna 2014”.

– „Otrzymany na targach złoty medal to wyraz uznania dla całego zespołu Seifert Polska. Jesteśmy dumni i szczęśliwi z przyznanego nam odznaczenia, które dowodzi, że rozwijamy się we właściwym kierunku." – powiedział Jan Brachmann, prezes zarządu spółki.

Na stoisku Seifert Polska można było dowiedzieć się o oferowanych przez spółkę usługach, poznać pracowników, a także skorzystać z przygotowanych przez firmę atrakcji. Odwiedzający mogli degustować tradycyjne precle, piwo i białe kiełbaski, nawiązujące do tradycji i niemieckich korzeni spółki. Główną atrakcją były jednak występy mimów oraz pokazy iluzji, nawiązujące tematyką do branży TSL.

– „Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem . Mieliśmy okazję zaprezentować swoje usługi w obszarze transportowym i logistycznym, nawiązaliśmy też nowe kontakty biznesowe, które mają szansę zakończyć się podpisaniem przez spółkę nowych kontraktów." – podkreśla Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Program obejmuje liczne wydarzenia służące edukacji i poszerzaniu wiedzy uczestników – konferencje i panele dyskusyjne.

Kolejna edycja targów odbędzie się 4-6 listopada 2015 w Warszawie. Hasłem przewodnim przyszłorocznej edycji będzie bezpieczeństwo w branży TSL.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!