Jedyna wyłącznie ciężarowa filia Inter Cars coraz większa

, 24 listopada 2014, 15:56

Ciężarowa filia Inter Cars rozwija się. Właśnie wprowadziła dodatkowe usługi dla klientów i stale poszerza asortyment. Zmiany przekładają się na comiesięczne wzrosty sprzedaży.

Filia ciężarowa w Krakowie przy ul. Półłanki rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2014 r. Przez pierwsze tygodnie sukcesywnie kompletowano ofertę części i akcesoriów oraz przygotowywano możliwość sprzedaży wielu typowych drobnych pozycji na sztuki.

– „W organizacji filii kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy na rynku ciężarowym. Punkt handlowy urządzamy tak aby zapewnić klientom maksymalny komfort, kompleksowość realizacji ich potrzeb zakupowych oraz docelowo szkoleniowych. Znamy modele pojazdów i naczep poruszających się po okolicznych drogach. Wiemy jakie są potrzeby klientów i oczekiwania. Niektórzy stawiają na marki premium, a niektórzy szukają tańszych, ale sprawdzonych zamienników. Dokładamy starań żeby jak najszybciej mieć gotową pełną ofertę niezależnie od preferencji." – mówi Tomasz Topolski, dyrektor filii ciężarowej.

Dostawy do klientów realizowane są czterema trasami, dwa razy dziennie. Pierwsze trasy wyjeżdżają o godz. 7.00, kolejne o 12.00. Obsługa z dostawami wykonywana  jest przez filię  sześć  dni w tygodniu, a codzienne dwukrotne włącznie z poniedziałkiem dostawy z habów pozwalają na szybką realizację zamówień mniej typowych.

Dla uatrakcyjnienia oferty uruchomiono punkt nitowania okładzin oraz wymianę opon ciężarowych i dostawczych. Wszystkie usługi wykonywane są gratis pod warunkiem zrobienia zakupów powyższych pozycji w filii.  Z myślą o klientach wprowadzono także sprzedaż na litry płynów do spryskiwaczy i AdBlue oraz typowych olejów silnikowych i przekładniowych. Filię co miesiąc odwiedza coraz większa grupa klientów a punkt notuje systematyczne wzrosty sprzedaży, w październiku sięgnęły one ponad 20%.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!