Diament Forbes 2015 dla Inter Cars SA

16 lutego 2015, 9:35

Działalność Inter Cars SA została doceniona przez Forbes, prestiżowy miesięcznik o tematyce ekonomicznej. Spółka została zaliczona do najbardziej dynamicznych polskich firm i znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbes 2015.

W 2015 roku do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało ponad 1,7 tys. przedsiębiorstw, w  województwie mazowieckim na liście rankingowej znalazły się 373 firmy. Dzięki osiągniętym wynikom  Inter Cars uplasował się  na 33 miejscu w klasyfikacji regionalnej oraz na miejscu 135 w klasyfikacji ogólnopolskiej (firmy powyżej 250 mln zł przychodów).

Jak informuje Forbes, metodologia wyceny przedsiębiorstw oraz pomiar wzrostu ich wartości zostały opracowane przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją. Wykorzystane dane finansowe pochodziły z oficjalnych informacji przekazywanych przez firmy zgodnie z polskim prawem. Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do Krajowego Rejestru Sądowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!