Wschodnioeuropejska giełda transportowa wchodzi na polski rynek

19 lutego 2015, 14:06

123Cargo, wschodnioeuropejska giełda transportowa Wolters Kluwer Transport Services (posiadającego również platformy Teleroute i Bursa), weszła na polski rynek giełd transportowych.

Giełda ta, stworzona w oparciu o standardy bezpieczeństwa WKTS, oferuje dostęp do ponad 750 000 ładunków za 20 euro miesięcznie, przy czym opłata obejmuje również obsługę zadłużenia. 123Cargo odpowiada na potrzeby polskich przewoźników zainteresowanych transportem ładunków na terenie krajów Europy Wschodniej w połączeniu z zachodnim rynkiem usług transportowych.

– „123Cargo to usługa uzupełniająca naszą markę Teleroute. Jesteśmy obecnie jedynym na polskim rynku graczem zdolnym dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów z rozmaitych segmentów, zapewniając przy tym stały poziom bezpieczeństwa i jakości. 123Cargo koncentruje się na rynku wschodnioeuropejskim przy mocnym powiązaniu z rynkiem transportowym Europy Zachodniej i Południowej. Teleroute zaś silnie koncentruje się na międzynarodowym rynku usług transportowych w połączeniu z dużą liczbą ładunków przewożonych na Zachodzie”. – powiedział Fabrice Maquignon, dyrektor zarządzający Wolters Kluwer Transport Services.

123Cargo zapewnia:

  • Ponad 750 000 unikalnych ofert miesięcznie

– Ładunki na terenie Europy Wschodniej
– Wybór ładunków międzynarodowych (ze Wschodu/na Wschód) na trasach łączących Europę Wschodnią z Europą Zachodnią/Południową
– Silne powiązanie z krajami bałtyckimi
– Duży wybór ładunków z rynku niemieckiego i austriackiego, a także międzynarodowych

  • Opłatę 20–25 euro miesięcznie

– Cena obejmuje obsługę zadłużenia (współczynnik ściągalności 85%)

  • Dostęp do platformy producentów
  • Bezpośredni dostęp (mniej niż 36 godzin)

 

Wejście 123Cargo na rynek polski wpisuje się w strategię firmy Wolters Kluwer Transport Services polegającej na zapewnianiu efektywnych rozwiązań dla wszystkich uczestników europejskiego rynku usług transportowych i logistycznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!