Dwie nowe filie Inter Cars

2 kwietnia 2015, 15:56

1 kwietnia Inter Cars SA otworzył dwie nowe filie. Znajdują się w Jarosławiu i Ostrowie Wielkopolskim.

Jarosław

Przestronna sala sprzedaży z okazałą częścią wystawową zaprasza do robienia zakupów przez klientów z Jarosławia i okolic. Nowo otwarta filia Inter Cars SA jest zlokalizowana przy wjeździe do Jarosławia od strony Rzeszowa. Można w niej nabyć części zamienne do samochodów osobowych, ale w planach jest poszerzenie asortymentu o części do ciężarówek i motocykli. Sala sprzedaży i magazyn mają łączną powierzchnię ok. 500 m2. Filia zajmuje własny budynek, w którym wcześniej mieścił się zakład Polmozbyt i Salon Fiata.

Klientów ma przyciągnąć do filii między innymi przestronna część wystawowa, w której dostępne będą głównie akcesoria, kosmetyki samochodowe, oleje i chemia warsztatowa oraz narzędzia i wyposażenie warsztatu.

– „Klient będzie mógł podejść, obejrzeć towar i wybrać coś dla siebie, tak jak w supermarkecie." – zachęca Andrzej Żyła, kierownik filii.

Przygotowano także parking i call center. Filia ma ambicję zaspokoić potrzeby warsztatów z całego powiatu jarosławskiego.

Dane kontaktowe:
ul. Krakowska 34
37-500 Jarosław
tel: (16) 736 83 05
e-mail: IC.RJA@intercars.eu
godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00
sobota 8.00 – 14.00
 

Ostrów Wielkopolski

Inter Cars SA otworzył swoją drugą filię w Ostrowie Wielkopolskim. Znajduje się przy głównym skrzyżowaniu, w samym centrum miasta. Filia może pochwalić się przestronną salą sprzedaży i dwupoziomowym magazynem o łącznej powierzchni 600 m2.

– „Jesteśmy w najbardziej popularnym w miejscu w okolicy pod względem sprzedaży części zamiennych do samochodów. Wcześniej, w tej samej lokalizacji przez wiele lat mieściła się również hurtownia motoryzacyjna." – mówi Adam Trzepacz, kierownik filii.

Z myślą o klientach, filia wprowadziła szereg udogodnień. Czeka na nich przejrzyście oznakowana ścieżka sprzedaży, jak również parking na ponad 20 aut. Działa także call center.
Najważniejsze jest jednak to, że filia dostarcza zamówione części do pobliskich warsztatów co godzinę. Codziennie realizowanych jest pięć tras. Filia sprzedaje części do samochodów osobowych, akcesoria, wyposażenie warsztatowe oraz części do motocykli.

Dane kontaktowe:
ul. Dworcowa 16a,
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel: (62) 560 01 40
e-mail: IC.OSD@intercars.eu
godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 19.00
sobota 8.00 – 14.00

 

Inter Cars ma w Polsce już 170 filii, w tym 1 przemysłową, 4 autobusowe i 8 stricte motocyklowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!