TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

11 lutego 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 23.02. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. godz. 20:30, niedz. godz. 17:30, pon. godz. 23:30, wt. godz. 11:00 sr. godz.13:30 czw. godz. 15:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Test MAN TGX skrzyniowy – prezentujemy zdobywcę tytułu International Truck of the Year w wersji skrzyniowej. Pojazd cechuje się lepszą aerodynamiką, dzięki czemu o kilka procent obniżono zużycie paliwa. Łagodniejszy opływ strug powietrza wokół kabiny wpłynął na obniżenie hałasu, co z kolei poprawia komfort pracy kierowcy. Wnętrze kabiny przywodzi na myśl luksusowe auto osobowe, a nie ciężarówkę.

Scania podsumowanie roku 2007 – zrobiliśmy przegląd najważniejszych dla Scanii wydarzeń w roku 2007. Minione 12 miesięcy przebiegało pod znakiem konkursu na najlepszego młodego europejskiego kierowcę. Dla nas ten konkurs zakończył się wielkim sukcesem, bo zwyciężył w nim Marek Szerenos.

Jak działa serwis DAF’a w Komornikach – byliśmy obecni na hucznym otwarciu, teraz zaglądamy do tej placówki w zwykły, powszedni dzień. Nowoczesny obiekt zlokalizowano na dużej działce, dzięki czemu znalazło się miejsce na obszerny parking. Przestronna hala serwisu pozwala na jednoczesną obsługę kilkunastu pojazdów. Stojące na wysokim poziomie wyposażenie techniczne umożliwia prowadzenie bardzo szerokiego zakresu usług. Należytą wagą przyłożono także do zagadnień ekologii.

Volvo prezentacja w Kamieniu Śląskim – FH 16 to flagowe ciężarówki marki Volvo. Występują w różnych konfiguracjach z najmocniejszymi, dostępnymi silnikami. Aby użytkownicy mogli nieco się z nimi zapoznać, firma zorganizowała karawanę tych pojazdów, która co rusz zatrzymywała się na przystosowanych do jazdy przestrzeniach, aby można było je wypróbować w praktyce.

Iveco Trakker 8X8 – całkowicie odnowiony Iveco Trakker odziedziczył najlepsze cechy swojego poprzednika. Dodano do nich komfortową kabinę, rozbudowaną elektronikę i ekologię silnika. Tak powstał pojazd łączący w sobie odmienne wymagania: inne dla pojazdu szosowego, inne dla terenowego. Na podwoziu zabudowano tylnozsypową skrzynię samowyładowczą polskiej produkcji, pochodzącą z firmy KH-Kipper.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Opel Vivaro, 10 lat KH-Kipper, nabór do ITD, zmiany w klasyfikacji podatkowej pojazdów 3,5 tonowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!