TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

25 lutego 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 01.03. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. godz. 20:30, niedz. godz. 17:30, pon. godz. 23:30, wt. godz. 11:00 sr. godz.13:30 czw. godz. 15:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Test Renault Midlum 220 dci – auto zbudowano z myślą o dystrybucji w obszarze miejskim oraz dostaw o zasięgu lokalnym. Zwarta konstrukcja samochodu, zwrotność i dobre osiągi pozwalają kierowcy uzyskiwać niezłe wyniki, a jednoczenie zapewniają łatwą i przyjemną pracę. Pojazd oferowany jest w wielu wersjach, zapewniających łatwy montaż nadwozi i zabudów. Cechy konstrukcyjne Midlum ułatwiają życie firmie montującej nadwozie, a uniwersalność auta sprawia, że może występować jako cysterna, śmieciarka, zamiatarka, a nawet samochód pożarniczy.

Transport ciężarówek przez morze – europejskie szlaki transportowe prowadzą także do Skandynawii. Najkrótsza droga wiedzie przez Bałtyk. Ale jeszcze żaden producent nie oferuje ciężarówki – amfibii. Jak więc przedostać się na drugi brzeg morza? Odpowiedź jest prosta: promem. Towarzyszyliśmy kierowcom i ich pojazdom w przeprawie przez wodę. Promy to prawdziwe pływające miasteczka.

Konferencja prasowa Scanii podsumowująca rok 2007 – na zaproszenie Scanii w mazurskich ostępach licznie stawili się branżowi dziennikarze. Szwedzki producent postanowił bowiem nie ograniczać podsumowania minionego roku do suchego przedstawiania faktów. Zaproponowano bliższe zapoznanie się z pojazdami do transportu drewna. Wybrany do tego celu zakątek stwarzał idealne warunki do wypróbowania możliwości pojazdów.

MAN HX – wraz z przedstawicielami polskiej armii mogliśmy zapoznać się nieco bliżej z pojazdami budowanymi przez tego producenta dla wojska. Prezentowane samochody powstają na bazie cięższych odmian z rodziny TGA. Ich bardzo dobre własności terenowe wynikają z przyjętych rozwiązań przeniesienia napędu, oraz znacznych wartości kątów: natarcia, rampowego i zejścia. Ważną zaletą jest także stosunkowo niewielki koszt obsługi tych pojazdów, uzyskany dzięki zastosowaniu typowych, znanych z cywilnych wersji podzespołów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Iveco zapowiada wejście na rynek amerykański, KIA K 2500, DAF uruchomił nowoczesne centrum badania silników, Daimler AG dostarczył Deutsche Post pierwsze pojazdy z napędem hybrydowym. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!