Zapraszamy do programu „Na Osi”

22 kwietnia 2008, 0:00

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 26.04. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień:

sob. o godz. 20:30, niedz. o godz. 17:30, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:


MAN TGM – samochód powstał z myślą o wykonywaniu zadań do dystrybucyjnych grupy ciężarówek średniej ładowności, a jego głównym przeznaczeniem są przewozy średnio- i długodystansowe, oraz lżejsze zadania w transporcie dalekobieżnym. Pojazd stanowi dobrą podstawę do budowania wersji specjalnych, przykładowo budowlanych czy komunalnych.


VW 4×4 – przedstawiamy Transportera z kabiną załogową i skrzynią ładunkową. Dodatkowe elementy wyposażenia nadają pojazdowi atrakcyjny wygląd. Napęd wszystkich kół powoduje, że samochód z powodzeniem radzi sobie w trudniejszych warunkach drogowych.

Oznakowania konturowe – bezpieczeństwo ruchu drogowego może nadzorować wyrafinowana elektronika. Coraz powszechniej takie układy trafiają do pojazdów użytkowych. Ale w pewnych obszarach można stosować proste rozwiązania. Przykładem może być oznakowanie konturowe, wykonywane za pomocą odpowiedniej folii odblaskowej.


Siodło GF – przedstawiamy pomysłową, prostą konstrukcję – sprzęg dwupoziomowy, Zamontowany w ciągniku low deck rozszerza możliwości jego wykorzystania, pozwalając na tworzenie zestawu nie tylko z naczepą mega, ale także standardową. Rośnie więc możliwości wykorzystywania ciągnika, a to z całą pewnością pozytywnie wpływa na szeroko pojętą sferę ekonomiki jego eksploatacji.


Scania test tour 2008 – już trzeci rok z rzędu skandynawski producent zorganizował zakrojony na szeroką skalę test swoich pojazdów budowlanych. W 12 miastach Polski właściciele firm budowlanych i transportowych oraz kierowcy mogli sprawdzić w warunkach terenowych najnowszą ofertę pojazdów budowlanych Scania. Zajrzeliśmy z kamerą do jednego z tych miejsc.


Oprócz tego, w każdym programie przegląd najnowszych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: zapraszamy właścicieli tuningowanych ciężarówek na IV Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” do Opola; trwa dyskusja o używaniu przez kierowców CB radia; silnik V8 MAN’a; Fiat Strada.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!