TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

3 maja 2008, 0:00

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę, 03.05. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. O godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault – gama pojazdów – Renault Trucks produkuje pojazdy użytkowe we wszystkich klasach ładowności. Najmniejszym i najmłodszym w tej rodzinie jest Maxity. O rozmiar większy jest Midlum, oferowany w wielu wersjach. Premium to już w pełni dojrzała ciężarówka, nadająca się do całej masy różnych zastosowań. Flagową ciężarówką Renault jest Magnum, którego charakterystyczna sylwetka rozpoznawalna jest na pierwszy rzut oka dzięki charakterystycznej kabinie.

Nissan Atleon – większości z nas Nissan nie kojarzy się z ciężarówkami. A przecież produkuje auta użytkowe. Przykładem niech będzie model Atleon. Przedstawiamy pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej wynoszącej 5,6 tony, na którym znalazła się zabudowa specjalna do obsługi przewożnych toalet.

Marek Szerenos – pod koniec minionego roku polski kierowca – Marek Szerenos – wygrał organizowany przez Scanię konkurs Young European Truck Driver 2007. Zdobył prestiżowy tytuł Najlepszego Młodego Europejskiego Kierowcy Ciężarówki oraz nagrodę, warty 100 tysięcy Euro, nowy ciągnik siodłowy Scania R500 – V8 Euro5, który niedawno odebrał. Przedstawiamy bliżej sylwetkę mistrza wśród zawodowców.

Współczesne oleje silnikowe – chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny dla prawidłowej eksploatacji silnika jest smarujący go olej. Wydawać by się mogło, że nie ma w tej cieczy niczego skomplikowanego, ale w odniesieniu do współczesnych olejów silnikowych takie przekonanie jest mylne. Zobaczymy na przykładzie oleju Castrol Elixion Low Saps, co charakteryzuje nowoczesny olej silnikowy.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: zapraszamy właoecicieli tuningowanych ciężarówek na IV Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” do Opola; Olimpiada Techniki Samochodowej dotarła do półfinału; Marek Szerenos odebrał nagrodę – Scanię R; Ford Transit Connect.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!